Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Trzuskołoń

Trzuskołoń, wielkopolskie

  • 90 000 zł
  • 1 116 m²
  • 80,65 zł/m²

Działka budowlana Trzuskołoń

Trzuskołoń, wielkopolskie

zaktualizowane:
5 lutego 2024

90 000 zł

1 116 m²

80,65 zł/m²

Działka budowlana Trzuskołoń

Zaktualizowane: 5 lutego 2024

90 000 zł 1 116 m² 80,65 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 90 000 zł (80,65 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 116 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: szambo

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Trzuskołoń gmina Niechanowo- w spokojnej okolicy blisko lasu

- L o k a l i z a c j a 
Działka położona jest w spokojnej części tej miejscowości, w sąsiedztwie pojedynczych zabudowań domów jednorodzinnych.
Odległość od Gniezna 15 km, od Niechanowa 6 km

- P o w i e r z c h n i a - i - c e n a
Działka posiada powierzchnię:
1116 m² - cena 90. (...)

Kontakt

Agent

Danuta Kolmer-Rozpłochowska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij